Kwalita sp. z o.o.
Producent dodatków piekarniczo-cukierniczych
Witaj szanowny Kliencie
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą

O firmie

Strona główna > O firmie

Firma KWALITA powstała w 2008 r. gdzie kapitał założycielski jest całkowicie polski. Mimo „młodego wieku” firmy możemy poszczycić się doświadczoną kadrą specjalistów zarówno z dziedziny technologii tworzenia produktów jak i zarządzania zasobami ludzkimi.

W procesach projektowych „nowych produktów” współpracujemy ściśle z jednostkami naukowo badawczymi oraz laboratoriami technologii piekarniczo-cukierniczej w kraju i zagranicą.

Reagujemy również na życzenia Naszych klientów, dla których tworzymy produkty innowacyjne tzw. „szyte na miarę”, gdzie weryfikacja i walidacja produktu odbywa się przy współudziale klienta zleceniodawcy.

 

 

Firma KWALITA w sposób szczególnie ostrożny i odpowiedzialny podchodzi do dostawców surowców wykorzystywanych w produkowanych mieszankach, naszym priorytetem jest zachowanie standardów higieniczno-sanitarnych na wszystkich szczeblach procesów produkcji.

Z szacunkiem podchodzimy do naszych odbiorców, dostawców i pracowników a konkurencję traktujemy, jako siłę napędową dla tworzonych przez Nas produktów z zachowaniem aktualnych trendów w przemyśle piekarniczym i cukierniczym.

Szukasz wysokiej jakości produktów dla swojej piekarni lub cukierni?
Zapraszamy do kontaktu, a Twój biznes będzie rósł jak na drożdżach!

2017 © Kwalita Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone.